Kontakta oss

El & larmteknik i Mariestad AB

Hantverkaregatan 13 542 39 Mariestad

Tel:0501-39 30 90

E-post: info@elochlarmteknik.se

Support
Om du har några frågor hjälper vi dig gärna på telefon.
Teknisk Support: (Mån-Fre: 07.00 – 16.00)
0501-39 30 92

Kontakta gärna oss genom formuläret. Ange tydligt vad ditt ärende gäller.

    Peter van Tol

    VD

    Direkt: 0501 – 39 30 92

    E-post: peter@elochlarmteknik.se

    Josefine Larsson

    Adm.

    Direkt: 0501 – 39 30 90

    E-post: josefine@elochlarmteknik.se

    Magnus Gustavsson

    Service-elektriker &
    larmtekniker

    Direkt: 0501 – 39 30 93

    E-post: magnus@elochlarmteknik.se

    Peder Eriksson

    Porttekniker

    Direkt: 0501 – 39 30 98

    E-post: peder@elochlarmteknik.se

    Tommy Höglund

    Service-elektriker

    Direkt: 0501 – 39 30 97

    E-post: tommy@elochlarmteknik.se

    Johan Gustavsson

    Elektriker

    Direkt: 0768 – 55 63 91

    E-post: johan@elochlarmteknik.se

    Jesper Bergbom

    Elektriker

    Direkt: 0768 – 55 63 88

    E-post: jesper@elochlarmteknik.se

    Tobias Gideberg

    Elektriker

    Direkt: 0768 – 55 63 89

    E-post: tobias@elochlarmteknik.se